Rotodock

Rotodock

Güvenilir, sağlam ve kolay kurulum sağlayan yapısı sayesinde nehir, göl, körfez gibi durgun sularda ve dalga yüksekliği 50 cm geçmeyen yerlerde kullanılabilir. Modüllerde kullanılan bej renk koyu renklere nispeten çok daha serin bir yüzey oluşturduğu için tercih edilmektedir. Ayrıca ürün yüzeyindeki çizgiler kaymayı engelleyerek daha rahat ve güvenilir hareket etme imkanı sağlar.

Bakım gerektirmez.
Kullanışlı aksesuarlar.
Çok amaçlı modüler dizayn.
Emniyetli bağlantı kauçukları.
Dayanıklılık ve esneklik.
Kaydırmaz yüzey.
Korunaklı alanlarda dört mevsim kullanım.
Hızlı ve pratik kurulum ile zaman tasarrufu.

Marinalar, dinlenme alanları
Otel ve restoranlar, kamplar, ve su parkları, su sporları
Devlet ve askeriyeye ait projeler
Organizasyonlar (konser, düğün, yarışma, festival, fuar, teşhir alanları)
Balıkçı barınakları ve yanaşma iskeleleri
Endüstriyel çözümler (jeneratör, sondaj sistemi, su alma yapısı, çalışma platformları)
Yüzer havuz ve köprüler

Yüzdürme Kapasitesi Genişlik Uzunluk Yükseklik Ağırlık
(A) 1800 kg/Ad. 200 cm 300 cm 38 cm 180 kg
(B) 1350 kg/Ad. 150 cm 300 cm 38 cm 130 kg
(C) 900 kg/Ad. 100 cm 300 cm 38 cm 90 kg
(D) 450 kg/Ad. 100 cm 150 cm 38 cm 45 kg

Her türlü teklif, soru, görüş ve önerilerinizi bize ulaştırabilirisinz.

Başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

30 uzunluğa kadar tekneleri bağlamada, çok amaçlı yüzer platformlar ve su üstü yüzer alanlar oluşturmak için kullanılabilir.

Alüminyum iskeleler, korunaklı alanlar ve dalga yüksekliğinin 70 cm’ i geçmediği bölgelerde kullanıma uygundur.
6005T6 Alüminyum gövdesi sayesinde deniz suyuna dayanıklıdır, korozyondan etkilenmez. Polietilen yüzdürücüleri sayesinde uzun yıllar deniz suyuna ve UV katkısı sayesinde güneşe karşı dayanıklıdır. Kaplama malzemesi olan standart kompozit malzeme ile kaydırmazlık sağlar ve deniz koşulları altında uzun yıllar dayanır.

Farklı bölgeler için farklı çözümler vardır, zincir, tonoz; kazık bağlantıları, rıhtımdan kollar yardımı ile ya da HEA profil üzerinde kayabilen tekerlekler ile su üzerine sabitlenir. Mühendislerimiz de konuma göre en uygun çözümü sunmaktadır.

Özel usturmaça sistemi sayesinde tekneniz iskeleye bağlıyken suyun hareketi ile oluşabilecek darbelerden zarar görmesini engeller. İskeleyi ve teknenizi korur.

Pontonlar üstündeki kaplamalar modülerdir. Kırılan veya yıpranan parça yenisi ile değiştirilebilir. Daha fazla bilgi almak için teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
 

Yüzdürücülerin içerisi polistiren adı verilen köpük sistemi ile doldurulmuştur. Yüzdürücü delinse dahi su almasını zorlaştıran bu sistem sayesinde pontonun yüzerliliği devam etmektedir. Zarar gören yüzdürücüler yenisi ile değiştirilebilir. Daha fazla bilgi almak için teknik ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yüzer sistemler kurulduğu yerden başka bir yere kolaylıkla monte edilebilir. Birleşme ve sabitleme sistemleri açılarak istenirse ponton şekli ve yerleşkesi ile oynanabilir.

Polietilen yüzdürücüler donmaya karşı dayanıklıdır. Göllerde meydana gelebilecek don olaylarında sistem muhafaza edilebilir. Herhangi bir müdahale gerektirmez. Buz çözüldüğü zaman sistem yüzerliliğine devam edecektir.
 

Talep edildiği takdirde nakliye, montaj hizmeti sağlıyoruz. Bunun için bölge koşulları, derinlik, rüzgar durumu gibi bilgilere ihtiyaç duymaktayız.

Ürünlerimiz

26 Yıllık Rotasyon imalat tecrübesi ile oluşan geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz!