JET SKİ VE TEKNE PLATFORMLARI

Ürün Açıklaması

JET SKİ VE TEKNE PLATFORMLARI

PMS Dockmarine Jetport, Jetport Max, Jetport Plus, Boatlift ve Flexiport gibi jet ski ve tekne platformu ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir.
Boatlift tekne platformunun jet skiler için kullanılabilecek boyutları da mevcuttur.

 

JETPORT


Denizlerde, göllerde, nehirlerde kendinize özel alan yaratmanızı sağlayan Jetport jet ski platformu su seviyesindeki değişimlere göre hareket ederek rüzgar ve dalgalara karşı koruma sağlar. Jetport üzerinde yer alan tahliye delikleri ürününüzün yeterince kuru kalmasına yardımcı olur.

Adaptör yardımı ile diğer iskeleler ile bağlanabilir. Böylece kişiye uygun çözümler sunabilmektedir. Jetport jet ski platformu jet ski üzerine deniz canlılarının yapışmasını ve jet ski üzerinde yosun oluşmasını engeller.

 

JETPORT MAX


Su üzerinde kendinize özel alan yaratmanızı sağlayan Jetport Max jet ski platformu su seviyesindeki değişimlere göre hareket ederek jet ski güvenliğini sağlar.

Genişliğinin arttırılması sayesinde üç kişilik jet skiler park edilse bile kişiye hareket alanı bırakır. Üzerinde bulunan tekerleklerin yeri, kullanılan ürüne göre değiştirilerek ürüne uygun hale getirilebilir. Bu sayede iniş-çıkış anında ürüne ve Jet Ski’ye zarar verilmesi engellenmiş olur.

 

JETPORT PLUS

 

Jetskinin modeline göre tekerleklerin pozisyonu ayarlanabilir. Jetport’un önünde bulunan iki adet braket yuvası sayesinde extra bağlantı parçasına gerek kalmaz. Zincir/halat ile bağlantı yapılacaksa PE kapak ile kapatılabilir. ( CDS-14000 ) Kazığın sisteme zarar vermemesi için PE koruyucu kılıf tasarlanmıştır ( Sleeve ) Stopper üzerindeki tutma kulpuna jetski bağlanabilir. Dizayn yükün tabana daha iyi dağılmasını sağlar, rijitlik kazandırır.
 

 

BOATLIFT


Boat Lift tekne platformu sayesinde teknenizi kolaylıkla su üzerine park edebilirsiniz. Sisteme isteğe bağlı olarak elektrikli ya da makara sistemli el vinçleri yerleştirilebilir. Ürün, tekne ya da botunuzu tamamen su içinde kaldığında oluşabilecek hasarlardan koruma amacıyla tasarlanmıştır.

4 ila 10 metreye kadar olan tekneleriniz için uygun sistemler yaratılır. Bunun yanında boat lift jet ski için de kullanılabilmektedir. Yan kısımlarındaki yürüme yolları ihtiyaca göre büyütülebilir. Tekne platformlarımız Rotodock ve Sunnydock sistemleri ile de uyumludur.

 

JETSKI İÇİN BOATLIFT


Rotasyon ve şişirme teknolojisi ile üretilen boatlift, Jetskinize göre adapte edilebilir. Jetski için kullanıcağınız boatliftin ebatlarını değiştirerek tekneniz ile de uyumlu hale getirebilirsiniz.

 

FLEXIPORT


Kolay kurulum ve sökme imkanı vardır. Ürün üzerinde kullanılan tekerlekleri isteğe bağlı olarak sipariş edebilirsiniz. V şeklindeki girişi sayesinde kolay giriş ve çıkış imkanı sağlar. Orta parçalar isteğe bağlı olarak tekerlekli ya da tekerleksiz kullanılabilir. Stopper yerine Sunnydock küpleri de kullanabilirsiniz.


Ürün Video

JET SKİ VE TEKNE PLATFORMLARI
TEKLİF AL!

ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA TEKLİF ALMAK Y ADA BAYİMİZ OLMAK İÇİN LÜTFEN FORMU DOLDURUNUZ.